Doktorská stipendia pro rok 2000 na University of Cambridge

STIPENDIA NA UNIVERSITY OF CAMBRIDGE NA ROK 2000

Nadace Cambridge Overseas Trust ve spolupráci s Corpus Christi College Cambridge, Tate & Lyle PLC, Citibank, Association for Cultural Exchange, Shell International Ltd. a Foreign and Commonwealth Office nabízí

jednoroční doktorské stipendium

na University of Cambridge.

Stipendia jsou určena studentům ze střední a východní Evropy, kteří mají zájem studovat obor potřebný pro jejich zemi.

Podmínky:
* uchazeč o stipendium by v říjnu 2000 neměl přesáhnout věk 26 let
* každý uchazeč by měl být držitelem diplomu „First Class or high second class honours degree“, nebo ekvivalentu z uznávané univerzity.

Postup pro žádání o stipendium: Všichni zájemci o doktorské studium na University of Cambridge musí vyplnit předběžnou žádost – její první část. Druhou část žádosti vyplní studentův akademický garant, který vyplněnou žádost následně odešle na adresu:

Cambridge Overseas Trust
P.O.Box 256
Cambridge CB 1TZ
England

Uzávěrka přihlášek: Vyplněné žádosti musí být akademickým garantem zaslané leteckou poštou tak, aby byly doručeny nejpozději do

21. září 1999

(přihlášky doručené po tomto termínu budou diskvalifikovány).

Ke zveřejnění na web předal , 31. 7. 1999.

Vydáno: 6. 8. 1999 / Odpovědná osoba: Administrátor 2. LF UK